Uudised

BANKETT JA MUUD ÜRITUSED

 

Tallinna kaukaasia restoranis Kamikadze Grill on hea võimalus pidada mõnusa seltskonnaga privaatset üritust; esimese korruse banketisaal on 20le inimesele ning teise korruse saal 40le inimesele. Kogu grillrestoran mahutab kuni 120 inimest. Eriti toredaks saab ürituse läbi viia elava muusika saatel, nagu näiteks karaoket lauldes või tellides ise laulja kohale. Meie gruusia grillmeistri poolt valmistatud šašlõkk mangalis on mahlane ja maitsev. Kamikadze Grill Restoranis ürituse korraldamine on lihtne; broneeri aeg ning aitame sind toreda banketi loomisel.

PIDUTSEGE!

Teades seda, millised on terves maailmas tuntud Gruusia traditsioonilised pidulikud söömaajad, on pulmade, juubeli või teiste tähtpäevade tähistamise koha valik ilmselge! Meie ruumid on loodud selleks, et mahutada kõiki teie külalisi, aga meie sõbralik personal muudab teie peo hubaseks ja rõõmsaks! Võtame vastu tellimusi nii tervete ruumide kui üksikute laudade broneerimiseks. Lastele on olemas mänguasjad ja mänguväljak. Võtke meiega ühendust!

KAMIKADZE ON AVATUD!

Tere tulemast Gruusia Grill Restoranisse! Tallinna kesklinnast vaid viieminutilise sõidu kaugusel on Gruusia Grill Restoran nimega Kamikadze. Kaasaegne hoone, tasuta parkla, suur aed, lastemänguväljak, idamaise varjundiga interjöör, viisakas personal ja tõeline Gruusia köök – see on vaid osa põhjuseid, miks meid koos pere, sõprade või äripartneritega külastada tasub!